MATERACE

Sypialnia jest jednym z najważniejszych pomieszczeń w każdym domu. To w niej spędzamy znaczną część naszego życia podczas snu i codziennego odpoczynku. Warto zadbać, aby wszystkie elementy wystroju idealnie ze sobą współgrały, od mebli i szafek po najistotniejsze części sypialni, czyli łóżko, stelaż i materac. Odpowiednio dobrana powierzchnia spania przełoży się na lepsze samopoczucie oraz zdrowie, wpłynie pozytywnie na rozluźnienie mięśni i ukrwienie, a co za tym idzie na regenerację całego ciała po ciężkim dniu pracy. Obecna, niezwykle bogata oferta materacy pozwala dobrać produkt niemal idealnie dopasowany do budowy ciała oraz indywidualnych preferencji użytkownika. Warto zaznaczyć, że produkty dostępne w ofercie dostarczane są przez znanych i cenionych od wielu lat na rynku producentów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą produktową na www.panmaterac.pl/materace-38

Materace piankowe

Budowa materacy piankowych w całości opiera się na wysokiej jakości piankach. Produkowane są zarówno materace, których wkład stanowi jeden materiał, jak i modele z warstwami z kilku rodzajów pianek. Materace piankowe to jeden z najpopularniejszych modeli dostępnych na rynku. Cieszą się niesłabnącą popularnością ze względu na komfort i wygodę podczas codziennego użytkowania. Zapewniają prawidłowe podparcie kręgosłupa, przy zachowaniu wysokich walorów użytkowych. Nowoczesne materace piankowe tworzone są z komponentów w pełni bezpiecznych dla środowiska naturalnego oraz zdrowia człowieka. Charakteryzują się właściwościami antyalergicznymi i antybakteryjnymi.

Materace nawierzchniowe

Rodzaj cienkiego materaca, który stosowany jest w celu wyrównania powierzchnia spania, regulacji twardości lub ochrony materaca głównego przed zniszczeniem. Materace nawierzchniowe doskonale sprawdzają się również podczas podróży jako nakładka na hotelowy materac lub podczas biwaku pod namiotem, mogą być również stosowane jako dodatkowa warstwa na sofie lub kanapie. Materace te wyróżniają się niewielką wysokością – do 10 cm. Wkład materacy nawierzchniowych tworzą głównie pianki: poliuretanowa, wysokoelastyczna, termoelastyczna lub lateksowa.

Materac piankowy Mambo Hilding
Materac piankowy Breakdance Hilding
Materac nawierzchniowy Jive Hilding
Materac nawierzchniowy Blues Hilding

Materace termoelastyczne

Materace z warstwą innowacyjnej pianki reagującej na temperaturę i nacisk użytkownika. Pianka pod wpływem zwiększonej temperatury idealnie dopasowuje się do sylwetki człowieka, zapewniając wrażenie delikatnego otulenia. Tworzy powierzchnię doskonale podpierającą kręgosłup na całej długości, wpływającą na rozluźnienie mięśni oraz poprawę krążenia krwi. Przekłada się to na niezwykle regenerujący i odprężający sen. Materiał termoelastyczny wyróżnia się również właściwościami, które zapewniają świeżość i czystość przez bardzo długi czas. Materac po ustaniu nacisku powraca do swojej pierwotnej formy.

Materace lateksowe

Elastyczne, wytrzymałe i przede wszystkim bezpieczne dla zdrowia produkty. Materace lateksowe polecane są w szczególności dla dzieci, młodzieży oraz dla osób cierpiących na alergie. Dzięki otwartej strukturze komórkowej oraz systemowi kanalików pianka zapewnia stały przepływ świeżego powietrza i absorpcję nadmiaru wilgoci. Skutecznie chroni przed gromadzeniem i rozwojem bakterii, grzybów, pleśni oraz kurzu we wnętrzu materaca. Tworzy czyste i świeże środowisko podczas snu, wolne od alergenów.

Materac termoelastyczny Salsa Hilding
Materac termoelastyczny Original Thermo Pan Materac
Materac lateksowy Demeter Janpol
Materac lateksowy Fides Janpol

Materace sprężynowe

Materace sprężynowe opierają się na wkładzie z różnego rodzaju sprężyn. W nowoczesnych materacach sprężyny umieszczone są w osobnych kieszonkach, dzięki czemu pracują indywidualnie, nie zaburzając wzajemnie swojej pracy. Uginają się tylko w miejscach zwiększonego nacisku, co przekłada się na zwiększoną elastyczność punktową, która wpływa na stabilne i prawidłowe podparcie każdej części ciała. Kieszonki, w których znajdują się sprężyny, wykonane są z przepuszczalnego materiału, dzięki czemu umożliwiają ciągły przepływ świeżego powietrza pomiędzy poszczególnymi warstwami materaca. Przekłada się to na czystość i długotrwałą świeżość ze wnętrzu produktu.

Materace rehabilitacyjne

Materace o statusie rehabilitacyjnym polecane są osobom, które na co dzień zmagają się z problemami z kręgosłupem. Są to zarówno modele w całości wykonane z wysokiej jakości pianek, jak i z innowacyjnym wkładem sprężynowym. Dzięki stabilnemu podparciu i utrzymaniu kręgosłupa w prawidłowej i anatomicznej pozycji wpływają na zmniejszenie bólu oraz zapobiegają dalszemu pogłębianiu dysfunkcji. Właściwości materacy rehabilitacyjnych potwierdzone są licznymi certyfikatami oraz pozytywnymi opinia medycznymi.

Materac sprężynowy Original Multi Pan Materac
Materac sprężynowy Zorba Hilding
Materac rehabilitacyjny Makarena Hilding
Materac rehabilitacyjny Pasodoble Hilding
Call Now Button