PAN MATERAC – KILKA SŁÓW O NAS!

Początki firmy Pan Materac sięgają roku 2009, kiedy to powstał sklep internetowy panmaterac.pl. Był to początek drogi prowadzącej do otwarcia pierwszego w Rzeszowie salonu stacjonarnego przy ulicy Wyzwolenia 2. Kolejne lata to dalszy rozwój firmy, która obecnie może pochwalić się już 13 salonami w największych miastach takich jak: Rzeszów, Lublin, Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice oraz Poznań. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów Pan Materac pojawił się również w mniejszych miastach takich jak Krosno i Mielec.

Pan Materac to zarówno salony stacjonarne jak i sklep online, w którym dostępne są wysokiej jakości materace, łóżka, stelaże oraz inne akcesoria niezbędne w sypialni. W swojej ofercie posiadamy produkty od znanych i cenionych na całym świecie producentów. Szeroki asortyment pozwala nam trafić w gusta najbardziej wymagających klientów, czego potwierdzeniem są liczne pozytywne opinie o naszych salonach oraz zespole doradców, którzy podchodzą indywidualnie do potrzeb każdej osoby odwiedzającej nasze sklepy.

Dynamiczny rozwój firmy doprowadził do otwarcia pierwszej wystawy z outletowymi produktami, których ceny obniżone są nawet o 50%. Produkty te dostępne są obok salonu Pan Materac zlokalizowanego w Katowicach w Galeria Rawa Homepark przy ulicy Roździeńskiego 97.

Już teraz zapraszamy do odwiedzenia naszych salonów oraz stron internetowych: panmaterac.pl oraz klinikasnu.pl. Odmień z nami swój sen!

Lokalizacje salonów Pan Materac:

Rzeszów – al. Wyzwolenia 2 i al. Rejtana 67 (galeria Nova);

Lublin – ul. Diamentowa 2 (galeria Mega Meble) i ul. Fabryczna 2 (galeria Gala);

Warszawa – ul. Towarowa 22 (galeria Towarowa),

Wrocław – al. Brücknera 32-34 (galeria Giant Meble) i Czekoladowa 20 (galeria Aleja Bielany),

Katowice – al. Roździeńskiego 97 (galeria Rawa Homepark).

Kraków – ul. Jasnogórska 4.

Poznań – ul. Maltańska 1 (Galeria Malta) i ul. Szwedzka 10a (Galeria Homepark Franowo).

Krosno – ul. Pużaka 35.

Mielec – ul. Przemysłowa 2, lok B4 (C.H. Unimet Plaza)

Call Now Button