STELAŻE DO ŁÓŻKA

Stelaż jest jednym z podstawowych elementów wyposażenia łóżka. W połączeniu z odpowiednim materacem tworzy całość, która przekłada się na jakość i komfort podczas snu. Wybór stelaża jest równie istotny co wybór materaca. Stelaż tworzy stabilną powierzchnię podtrzymującą materac oraz umożliwiającą ciągły przepływ świeżego powietrza, dzięki czemu wpływa na dłuższe zachowanie właściwości materaca. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów stelaży o zróżnicowanej budowie, od klasycznych brzozowych z niewielką ilością listew, po nowoczesne, wytrzymałe stelaże z materiału bukowego z możliwością regulacji zarówno twardości, jak i wysokości zagłówka i podnóżka. Szczegółowa oferta produktowa stelaży dostępna jest na www.panmaterac.pl/stelaze-pod-materac-16

Stelaże bez regulacji

Proste i zwykle najtańsze rozwiązanie. Stelaże bez regulacji sprawdzą się w połączeniu z niemal każdym rodzajem materaca. Dzięki nieskomplikowanej budowie doskonale wpasują się również do większości łóżek. Ich konstrukcja opiera się na umieszczeniu giętych listew (bukowych lub brzozowych) w elastycznych, kauczukowych uchwytach, które przymocowane są do stabilnej ramy stelaża. W zależności od modelu ilość listew wynosi od 28 do nawet 42. Rozmieszczone są w kilku centymetrowych odstępach, dzięki czemu tworzą stabilną podstawę dla materaca, co przekłada się na prawidłową pracę całej konstrukcji.

Stelaże z regulacją ręczną

Regulacja wysokości zagłówka i podnóżka to idealne rozwiązanie dla osób, które spędzają w łóżku więcej czasu. Zmiana wysokości zagłówka umożliwia komfortową pracę przy laptopie lub odpoczynek przy czytaniu książki, natomiast regulacja wysokości podnóżka wpłynie pozytywnie na krążenie krwi w kończynach, co przełoży się z kolei na odprężenie i szybszą regenerację po ciężkim dniu pracy. Stelaże z ręczną regulacją wysokości należy stosować z określonymi materacami.

Stelaż bez regulacji Arkadia II Economy Janpol
Stelaż bez regulacji Family Classic Hilding
Stelaż regulowany ręcznie Futura KF Sembella
Stelaż regulowany ręcznie Family Expert Hilding

Stelaże z regulacją elektryczną

Stelaże z elektryczną regulacją wysokości doskonale sprawdzają się w łóżkach rehabilitacyjnych, w których konieczna jest częsta zmiana położenia zagłówka i podnóżka. Dzięki specjalnemu pilotowi regulacja jest bezproblemowa i niezwykle prosta. Stelaże te stosowane są coraz częściej w klasycznych łóżkach. Podniesienie zagłówka i podnóżka wpływa na komfort i wygodę podczas codziennego użytkowania oraz odprężenie po wymagającym dniu pracy.

Stelaż regulowany elektrycznie Double Mobil T5 Materasso
Stelaż regulowany elektrycznie Select Moto Hilding
Call Now Button