ŁÓŻKA

Łóżko jest jednym z najważniejszych elementów każdej sypialni. To właśnie w nim spędzamy bardzo dużą część naszego życia na odpoczynku i regeneracji. Dobór odpowiedniego modelu łóżka to niezwykle istotna kwestia, powinno idealnie współgrać i pasować do wystroju i stylu sypialni, jak i zapewniać wygodę oraz komfort podczas codziennego użytkowania. Obecna oferta produktowa obejmuje łóżka różnego rodzaju, od klasycznych drewnianych po nowoczesne łóżka z dodatkowym pojemnikiem na pościel oraz wysokim i podświetlanym zagłówkiem. Nieodłącznym elementem każdego łóżka jest również stelaż i materac. Tylko odpowiednio dobrane produkty wpłyną na wysoką jakość naszego snu. Szczegółowa oferta produktowa łóżek znajduje się na stronie www.panmaterac.pl/lozka-19

Łóżka drewniane

Łóżka drewniane charakteryzują się solidnym i tradycyjnym wykonaniem, idealnie wkomponują się do sypialni zaprojektowanych w klasycznym stylu. Prosta budowa oparta na wytrzymałej ramie i praktycznym zagłówku nadaje niepowtarzalnego klimatu w sypialni. Przy produkcji łóżek stosuje się najwyższej jakości drewno olchowe lub bukowe, które dostępne jest w kilku wybarwieniach do wyboru, dzięki czemu każdy klient znajdzie odpowiedni dla siebie model. Łóżka drewniane dostępne są również ze specjalną wysuwaną szufladą, która pozwala na zaoszczędzenie miejsca i przechowywanie najpotrzebniejszych akcesoriów takich jak pościel, kołdry czy poduszki.

Łóżka tapicerowane

Łóżka tapicerowane to modele cieszące się wielkim zainteresowaniem wśród klientów. W łóżkach tych istnieje możliwość wyboru rodzaju i koloru tkaniny spośród setek propozycji, dzięki czemu doskonale wkomponują się do niemal każdej sypialni. Zaletą łóżek tapicerowanych jest ich zróżnicowana budowa, dostępne są łóżka zarówno z niskim, jak i wysokim wezgłowiem oraz istnieje możliwość dokupienia specjalnego pojemnika, który doskonale sprawdzi się jako dodatkowe miejsce na pościel, kołdry i poduszki.

Łóżko drewniane Gotland Plus Ekodom
Łóżko drewniane Kiruna Ekodom
Łóżko tapicerowane Milano New Design
Łóżko tapicerowane Milano New Design

Łóżka płytowe

Budowa łóżek płytowych opiera się na jednolitej, wytrzymałej płycie MDF. Zaletą tego rodzaju łóżek jest trwałość oraz wysoka odporność na codzienne użytkowanie. Łóżka płytowe doskonale sprawdzą się w sypialniach zaaranżowanych w nowoczesnych sposób. Na tle innych rodzajów łóżek, wyróżniają się wysokim panelem tylnym, który w wielu modelach dostępny jest w wersji ze specjalną listwą z oświetleniem LED. Do łóżek można również dokupić pojemnik na pościel, który umieszczony zostanie pod elastycznym stelażem.

Łóżko płytowe Cremona New Elegance
Łóżko płytowe Wien New Elegance
Call Now Button